CANAN KARATAY UYARDI!

Dr Canan Karatay sağlık alanında yaptığı çıkışlarla gündem olan bir isim. Canan Karatay Uyardı! Herkes kullanıyor, kullanmasınlar öldürüyor. Yaptığı her açıklamayla olay olan Canan Karatay’dan vatandaşlara önemli bir uyarı

CANAN KARATAY UYARDI!
03 Nisan 2021 - 21:58 - Güncelleme: 03 Nisan 2021 - 22:03

Canan Karatay Uyardı! Her genç kullanıyor kullanmasınlar öldürüyor Yaptığı her açıklamayla olay olan Canan Karatay’dan gençlerimize bir uyarı var. Prof Dr Canan Karatay sağlık alanında yaptığı çıkışlarla gündem olan bir isim.


Son yapmış olduğu çıkış gerçekten çok önemli. Canan Karatay’ın iddiasına göre protein tozları çok zararlı : Prof Dr Canan Karatay, özellikle spor salonlarında insanlara önerilen protein tozlarının ölüm saçtığını, sağlıklı bir şekilde protein almanın birçok yolu olduğunu iddia etti. Canan Karatay, en doğal ve en ucuz proteinin yumurta olduğunu dile getirerek gençleri kullanmayın diyerek uyardı. Canan Karatay’ın bu açıklamasının ardından bizde sizler için doğal protein kaynaklarını sıraladık.
İşte protein bakımından zengin yiyecekler Protein zengini 9 besin Kırmızı et. Kırmızı et hayvansal proteinler arasında en fazla protein içeren besin. Beyaz et. Kırmızı etin en iyi alternatifi beyaz et. Baklagiller. Süt. Yumurta. Yoğurt. Kabak çekirdeği. Peynir.


 

FACEBOOK YORUMLAR