ÜNLÜ OYUNCUDAN KÖTÜ HABER

ÜNLÜ OYUNCUDAN KÖTÜ HABER

ÜNLÜ OYUNCUDAN KÖTÜ HABER
06 Nisan 2021 - 20:40

Ünlü oyuncu Canan Ergüder’in meme kanserine yakalandığı öğrenildi. Tedavisine hemen başlanan 43 yaşındaki oyuncu, yakında kemoterapi görmeye başlayacak.

Oyuncu, başrol olduğunu Menajerimi Ara dizinden de affını isteyerek, ayrıldı. Çekimlerden ayrılan Ergüder’in, haberi öğrenir öğrenmez tedavi sürecine başladığı öğrenildi.


Yakın zaman içerisinde kemoterapisi başlayacak oyuncunun moralinin ise iyi olduğundan söz ediliyor. Ergüder’in eşi Kenan Ece ve ailesi de süreci yakından takip ederek, ona bu dönemde destek veriyor.Menajerimi Ara dizisinde rol alan Canan Ergüder kimdir? Canan Ergüder kaç yaşındadır? Canan Ergüder nerelidir? Canan Ergüder kanser mi oldu?
Pek çok dizi ve filmde rol alarak izleyici karşısına çıkan oyuncu Canan Ergüder kimdir, kaç yaşında? Canan Ergüder evli mi? Canan Ergüder hangi dizilerde oynadı? Nereli? Canan Ergüder kanser mi? Ergüder Ne kanseri?

CANAN ERGÜDER KİMDİR?

Canan Ergüder 15 Temmuz 1977'de İstanbul'da dünyaya geldi. Canan Ergüder tiyatro eğitimine ilk olarak Amerika'da Franklin and Marshall College'da başladı, ardındanThe New School University Actors Studio Drama Program'da yüksek lisans eğitimiule devam etti. Aynı zamanda LAMDA'da (London Academy of Music and Dramatic Arts) Shakespeare Atölyesine katıldı. Elia Kazan, Cheryl Crawford ile Robert Lewis'in kurduğu Actors Studio'nun yaşam boyu üyeliğini 2003 yılında kazanarak Ellen Burstyn, Lee Grant, Carlin Glynn, Elaine Stritch ile David Marguelis gibi usta isimlerle çalışma fırsatını elde etti.

Prof. Dr. Üstün Ergüder'in kızıdır. 2017'de oyuncu Kenan Ece ile dünya evine girmiştir. Demir adında bir çocukları vardır.

FACEBOOK YORUMLAR