KENAN IŞIK'TAN HABER

Kenan Işık ne zaman komaya girdi? Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?

KENAN IŞIK'TAN HABER
03 Nisan 2021 - 14:17

Kenan Işık ne zaman komaya girdi? sorusu merak edilen başlıklar arasında yer alıyor.Ekranların sevilen yüzlerinden biri olan Kenan Işık'ın tedavisine devam edilirken sağlık durumu da gündeme gelen konular arasında yer alıyor.


Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl? Kenan Işık kimdir? Kenan Işık kaç yaşında? Sağlık durumu sık sık merak edilen Kenan Işık hakkında Kenan Işık ne zaman komaya girdi? Kenan Işık'ın sağlık durumu nasıl?

KENAN IŞIK'A NE OLMUŞTU?Yıllardır tedavisine gözlerden uzak devam edilen Kenan Işık'ın eşi Beril Işık, sunucunun sağlık durumu hakkında çok kritik bir gelişmenin olduğunu ve olumlu yönde değişimlerin başladığını söyledi."GÖZLERİYLE İLETİŞİM KURMAYA BAŞLADI"Müjdeli haber 20 Kasım 2020'de aktarılmştı. Yüksel Altuğ köşesinde şunları söyledi: "Uzun süredir koma halinde tedavi gören usta oyuncu ve sunucu Kenan Işık'tan müjdeli haber var. Benim de Ergun Uyar'ın sosyal medya paylaşımıyla haberim oldu.

Müjdeyi, Işık'ın vefalı eşi Beril Hanım vermiş.Demiş ki: 'Kenan Bey söylenenleri duyuyor. Gözleri ile konuşuyor. fakat tepki veremiyor henüz. Yoğun bir biçimde fizyoterapi ve ergoterapi tedavisi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakileri takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde bazen tüm gün oturuyor. Vücudunu artık bütünüyle kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu.'"

FACEBOOK YORUMLAR