Günün En Acı Haberi

Günün En Acı Haberi

Günün En Acı Haberi
23 Mart 2021 - 19:48
Trabzon’da K-19 tedavisi gördüğü hastanede durumu ağırlaşınca 6 aylık kız bebeği sezaryenle alınan Müjde Çilingir, bir gün sonra y-aşamını yitirdi. Bebek hayata tutunurken, kızlarının cenazesine katılmak için yola çıkan anne ve babasıyla 2 yakınları, içinde bulundukları hafif ticari aracın kamyonetle çarpışması sonucu y-aralandı.


   

   Vakfıkebir ilçesinde yaşayan Müjde Çilingir, bir süre önce K-19 belirtileri gösterince, Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne başvurdu. 6 aylık hamile olan Müjde Çilingir’in yapılan K-19 testi, pozitif çıktı. Hastanede tedaviye alınan Çilingir’in sağlık durumu ağırlaşınca, sezaryene karar verdi. Çlingir’in dün sezaryenle karnındaki kız bebeği alındı.

    BEBEĞİ ALINAN ANNE KURTARILADAMI Yoğun bakım servisine alınan Müjde Çilingir, doktorların tüm çabasına karşın k-urtarılamadı. Hayata tutunan bebek ise hastanede gözetim altına alındı. 4 çocuk annesi Ç-ilingir’in ölümü, ailesinin yanı sıra arkadaşlarını hüzne boğdu.    CENAZE YOLUNDA KAZA: 4 YARALI Henüz adı konulmayan, yeni doğan bebeğine sarılamadan hayata v-eda eden Müjde Ç-ilingir’in ailesi, sabah saatlerinde cnaze için ilçeye gitmek üzere kent merkezinden yola çıktı. Ailenin içerisinde bulunduğu 61 HG 761 plakalı hafif ticari araç, Vakfıkebir-Tonya yolunda sürücüsü öğrenilemeyen 11 EL 161 plakalı kamyonet ile kafa kafaya çarpıştı. Kazada, Müjde Ç-ilingir’in babası İsmet, annesi Emine Garip ile akrabaları Ö.F. A. ve C.K. yaralandı.

    FACEBOOK YORUMLAR