ilk kez torununu paylaştı beğeni yağdı

Yeşilçam’ın en güzel isimlerinden bir tanesi olan Gülşen Bubikoğlu ilk defa torununu paylaştı. Gülşen Bubikoğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı. Gülşen Bubikoğlu, sosyal ağları aktif kullanıyor.

ilk kez torununu paylaştı beğeni yağdı
09 Nisan 2021 - 21:05 - Güncelleme: 09 Nisan 2021 - 22:06
Sosyal medya hayranlarıyla görüşen Bubikoğlu, büyük ilgi görüyor. Türk sinemasının sevilen oyuncusu Gülşen Bubikoğlu, son paylaşımıyla gündeme oturdu.

  Pandemi sebebiyle evinde vakit geçirmeyi tercih eden usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu ilk defa torununu paylaştı.

   Gülşen Bubikoğlu, torununun yeni yaşını “Hep balonların ve gerçekleşen güzel hayallerin olsun, canımın içi MAVİM, çok mutlu seneler sana” notuyla paylaştı.    Türk sinemasının unutulmaz oyuncusu Gülşen Bubikoğlu sayısız filmde rol aldı. Güzelliğiyle Yeşilçam’a damga vuran ünlü oyuncu Kurtar Beni filmiyle Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi kadın oyuncu ödülünün sahibi oldu. Yıllardır bir projede yer almayan ünlü oyuncu sevenleri tarafından hala merakla takip ediliyor.    Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncusu Gülşen Bubikoğlu kimdir? Gülşen Bubikoğlu, 5 Aralık 1954 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Lise eğitimini Fatih Kız Lisesi’nde tamamladıktan sonra LCC kursunu bitirdi.1973 senesinde düzenlenen alışılmış Ses Dergisi artist yarışmasına katılan Gülşen Bubikoğlu, ilk elemelerden itibaren dikkatleri üzerine çekti ve yarışmanın rakipsiz favorisi oldu.    Yarışmanın yıldız adayı olan Gülşen Bubikoğlu, pek çok yapım şirketi tarafından sadece kendi işletmelerinde çalışması şartıyla isteniyordu.Gülşen Bubikoğlu, Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği Yaban filmi ile Yeşilçam dünyasına merhaba dedi.    1974 senesinde yapımcısı Türker İnanoğlu ile dünya evine giren Gülşen Bubikoğlu, 1977 senesinde Zeynep İnanoğlu’nu dünyaya getirdi.1981 senesinde ilki çekilen Gırgıriye filminde canlandırdığı Gülliye karakteri ile izleyiciler tarafından dikkatleri üzerine çekti. Serinin devam filmleri; Gırgıriyede Şenlik Var, Gırgıriyede Cümbüş Var ve Gırgıriyede Büyük Seçim ise unutulmazlar filmler arasına girdi.

    FACEBOOK YORUMLAR