Esra Erol Çılgına Döndü!

Esra Erol Çılgına Döndü!

Esra Erol Çılgına Döndü!
15 Mart 2021 - 16:44

Esra Erol'da yine bir skandal yaşandı. 16 yaşında görücü usulü evlendirilen Cemile Hanım eşine günlerdir ulaşamadığını söyledi ve Esra Erol'dan yardım istedi. Canlı yayna bağlanan bir başka k-adın ise şu an ikinci bebeğine h-amile olan Cemile Hanım'a şok sözler söyledi.


Esra Erol'un dün yayınlanan programında ilginç bir o-lay yaşandı. Konya'da yaşayan 8 aylık hamile Cemile, 16 yaşında görücü usulü tanıştığı Ahmet Dinçer'le 1 yıl birlikte yaşadı. 17 yaşında resmi ni-kahları kıyılan genç çift 2 yılın sonunda sorunlar yaşamaya başladı.


Görücü usulüyle e-vlendiğini kişi Ahmet Dinçer evde yokken kayınpederi Yüksel ve kayınvalidesi Behime'nin kendisini evden kovduğunu söyleyen Cemile, e-şine ulaşamadığını belirterek canlı yayında yardım istedi. Bu yaşananların ardından ismini vermek istemeyen bir k-adın seyirci yayına bağlandı. Telefonla bağlanan kadın Ahmet ile birlikte olduğunu söyleyerek, "3-4 ay birlikte olduk.


Ben mekanda çalışıyorum Ahmet'le orada tanıştık. Bana ni-kah kıyacaktı ama kıymadı. Ahmet bana bo-şandığını söyledi ve beni de aldattı. Ahmet beni annesiyle bile tanıştırdı" dedi. E-şinin başka bir ka-dınla birlikte olduğunu duyan ka-dın ise anlaşmalı olarak boşanmak istediğini söyledi.
 

FACEBOOK YORUMLAR