Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat Nerede Çekildi?

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor sorusu bu akşam TRT 1 kanalında Teşkilat 1. bölüm izleyenler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Teşkilat dizisi Ankara’da nerede çekiliyor, hangi semtte. Günlerdir tanıtımı yapılan ve izleyiciler tarafından merakla beklenen MİT Teşkilat dizisi nerede çekildi? Teşkilat nerede çekilmiştir gibi sorularınıza yanıt bulacağınız haberimizde ayrıca Teşkilat dizisi oyuncuları ve konusu hakkında bilgilere erişebilirsiniz. İşte TRT 1 dizisi Teşkilat çekim yerleri ve seti hangi, il, ilçe ve şehirde çekildiğine dair detaylar sizlerle.

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat Nerede Çekildi?
14 Mart 2021 - 20:40
Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor Günün en merak edilen sorusu Teşkilat nerede çekiliyor oldu. TRT 1 kanalının yeni dizisi Teşkilat adına yakışır şekilde Başkent Ankara ilimizde çekimleri yapılmaktadır. MİT Teşkilat dizisinin izlemiş olduğunu sahneleri için kullanılacak olan mekanlar daha gerçekçe olması için özel olarak seçilmiş ve Ankara sokakları ve caddeleri yapım ekibi tarafından özenle seçilerek Teşkilat dizisi çekim yeri yani seti Ankara’da bulunuyor.   Teşkilat dizisi nerede çekildi Milli İstihbarat Teşkilatı’nın arka planını ekranlara taşıyacak. Dizi konusu açısından fazlasıyla merak edildiği için nerede çekiliyor sorusu günün en çok araştırılan konusu oldu. Teşkilat dizisi Ankara’da çekildi.    Teşkilat 2. Bölüm İzle

    Sevgilisi Ceren’in hain çıkması nedeniyle hayatının en büyük şokunu yaşayan Serdar, bir yandan bu oyuna nasıl geldiğini düşünürken, diğer yandan iç güvenlik tarafından sorgulanır. Uçak kazasının ardından ekibin üyelerinin resmi olarak vefat ettiklerinin ilan edilmesiyle birlikte aileler soluğu Mete’nin yanında alır. Mete acı haberi ailelere verirken, aileleri ve sevdikleriyle iletişim kuramayan ekip üyeleri verdikleri kararın hayatlarını nasıl etkileyeceğini düşünmektedir. İç güvenlik sorgusundan çıkan Serdar, Mete’nin talimatı ile Ceren’le ilişkisini sürdürmek zorunda kalır. Ceren ekip tarafından 24 saat takip altına alınırken; Ceren’den öğrendiği kritik bir bilgi Serdar’ı öfkesi ve görevi arasında tercih yapmak zorunda bırakır.

    Ekip SİHA saldırısını düzenleyen Pascal’ın izini bulmak için canla başla çalışırken, gizli karargâha gelen Serdar ekip üyeleriyle tanışır. Mete, Serdar’ın da ekibe katıldığını açıklayınca buna en büyük itiraz Zehra’dan gelir. Pascal’ın yurtdışına kaçacağı bilgisi üzerine ekip ilk operasyonları için harekete geçer. Şehit edilen mühendislerin kanını yerde bırakmamaya ant içen ekip Pascal’ı yakalayıp arkasındaki karanlık yapıya ulaşmaya kararlıdır.    “SİZE ÖLMEYİ TEKLİF EDİYORUM”
    Deneyimli istihbaratçı Mete Bey (Mesut Akusta) öncülüğünde kurulacak bu ekibin yurtiçi ve yurtdışında birçok gizli operasyona imza atması planlanırken; bu operasyonların hedefe ulaşması ve etkili olması için, ekip üyelerinin kağıt üstünde ve “resmen” ölmüş bilinmeleri mecburiyeti ortaya çıkar… Mete Bey ekipte düşündüğü Zehra (Deniz Baysal Yurtcu), Hakkı Dayı (Tuncer Salman), Pınar (Ezgi Şenler), Hulki (Nihat Altınkaya), Uzay (Serdar Yeğin) ve Gürcan’la (Ahmet Uğur Say) tek tek görüşerek her birine, kendilerini tanıyan herkesin ve ailelerinin kendilerini “ölmüş bilmesi” gerektiğini söyler ve bunu kabullenmelerini teklif eder…    GERİ DÖNÜŞÜ OLMAYAN BİR YOLUN BAŞINDA

    Teşkilatın en iyi istihbaratçılarını bir araya getiren bu ekibin liderliği için teşkilatın en gözde ismi Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) seçilir. Serdar, vatan sevgisi ile aşkı Ceren (Ezgi Eyüboğlu) arasında kalırken (çünkü bu görevin gereği Ceren de Serdar’ı ‘ölmüş’ bilecektir) her biri kendi alanında uzmanlaşmış istihbaratçılardan oluşan ekibin diğer üyeleri de geri dönüşü olmayan bir yola gireceklerinin farkına varırlar.
     

    FACEBOOK YORUMLAR